Adresy předsedů výborů a klubů PS a Senátu

Doporučení:

formulujte svůj dopis poslanci jako podnět a uložte si ho ve veřejné databázi.

Protože bude mít vlastní internetovou adresu - snadno na něj můžete upozorňovat.

Nikdy nemůže skončit v koši  - jak se až příliš často stává.

Libovolný podnět kdykoliv snadno naleznete - včetně vlastních i cizích poznámek o  průběhu jeho realizace.

Leden  2011  - zpracovala:  Anna Nováková, Jiříkov - členka o.s.PODNETY.CZ

 

 

P O S L A N E C K Á    S N Ě M O V N A NÁZEV KLUBU - VÝBORUStranaPŘEDSEDAMAIL Poslanecký klub ČSSDBohuslav Sobotkasobotka@psp.cz;  Poslanecký klub ODSPetr Tluchoř tluchorp@psp.cz; Poslanecký klub TOP09Petr Gazdíkgazdikp@psp.cz;  Poslanecký klub KSČMPavel Kováčikkovacik@psp.cz;  Poslanecký klubVVKristýna Kočí kocik@psp.cz; Všechny kluby    Bohuslav Sobotka, Petr Tluchoř, Petr Gazdík, Pavel Kováčik, Kristýna Kočí sobotka@psp.cz; tluchorp@psp.cz; gazdikp@psp.cz; kovacik@psp.cz; kocik@psp.cz  **** Výbory PS   * hospodářský   ČSSDMilan Urban urbanm@psp.cz; kontrolní  KSČMVojtěch Filip. filip@psp.cz; mandátový a imunitní  ČSSDJeroným Tejctejcj@psp.cz; organizační  ODSMiroslava Němcovánemcovam@psp.cz;  petiční   ODSZdeňka Horníkováhornikova@psp.cz; rozpočtový  ODSPavel Sucháneksuchanek@psp.cz; ústavně právní  VVKarolína Peakepeakek@psp.cz; volební  ODSVáclav Menclvaclav.mencl@email.cz;  pro evropské záležitosti  ODSJan Bauerbauerj@psp.cz;  pro obranu a bezpečnost   ČSSDFrantišek Bublaninfo@frantisekbublan.cz; pro sociální politiku  VVMartin Vacekvacekm@psp.cz; pro veřejnou správu aregionální rozvoj   TOP09Stanislav Polčák polcaks@psp.cz; pro vědu, vzdělávání, kulturu, mládež a tělovýchovu   TOP09Anna Putnováputnovaa@psp.cz; pro zdravotnictví  ODSBoris Šťastnýboris.stastny@psp.cz pro životní prostředí   VVMilan Šťovíčekstovicekm@psp.cz; zahraniční  ODSDavid Vodrážkavodraskad@psp.cz; zemědělský  .TOP09Pavol Lukšaluksap@psp.cz; Všichni    Milan Urban, Vojtěch Filip, Jeroným Tejc, Miroslava Němcová, Zdeňka Horníková, Pavel Suchánek, Karolína Peake, Václav Mencl, Jan Bauer, František Bublan, Martin Vacek, Stanislav Polčák, Anna Putnová, Boris Šťastný, Milan Šťovíček, David Vodrážka, Pavol Lukša urbanm@psp.cz; filip@psp.cz; tejcj@psp.cz; nemcovam@psp.cz; hornikova@psp.cz; suchanek@psp.cz; peakek@psp.cz; vaclav.mencl@email.cz; bauerj@psp.cz; info@frantisekbublan.cz; vacekm@psp.cz; polcaks@psp.cz; putnovaa@psp.cz; stovicekm&psp.cz; vodraskad@psp.cz; luksap@psp.cz; * S  E  N  Á  T   Adresy senátorských výborů a klubů  NÁZEV KLUBU - VÝBORUStranaPŘEDSEDAMAIL Senátorský klubČSSDPetr  Víchvichap@senat.cz Senátorský klubODSRichard Svobodakancelar@rsvoboda.cz Senátorský klubKDU-ČSLVáclav Koukalkoukalv@senat.cz Senátorský klubTOP09Soňa Pukrtová paukrtovas@senat.cz Všichni    Petr Vích, Richard Svoboda, Václav Koukal, Soňa Paukrtová  vichap@senat.cz; kancelar@rsvoboda.cz; koukalv@senat.cz; paukrtovas@senat.cz;  *    Senátní výbory     Organizační ČSSDMilan Šťech stech@senat.cz;  Mandátový a imunitní ODSJaroslav Kubera kubera@teplice.cz;  Ustavně-právní BEZPPMiroslav Antl wimmer@miroslavantl.cz;  hospodářství,zemědělství a dopravu ČSSDJan Hajda hajdaj@senat.cz;  územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí ČSSDIvo Bárek ivo@barek.cz;  vzdělávání,vědu,kulturu,lidská práva a ČSSDJaromír Jermář jermarj@senat.cz;  zahraniční věci,obranu a bezpečnost ODSTomáš Jirsa (místopředseda)dolezalova@senat.cz;  záležitosti Evropské unie ODSLuděk Sefzig Luděk Sefzig;  zdravotnictví a sociální politikuODSDaniela Filipiováfilipiovad@senat.cz Všichni    Milan Šťech, Jaroslav Kubera, Miroslav Antl, Jan Hajda, Ivo Bárek,  Jaromír Jermář, Tomáš Jirsa (místopředseda),  Luděk Sefzig, Daniela Filipiová stech@senat.cz; kubera@teplice.cz; wimmer@miroslavantl.cz; hajdaj@senat.cz; ivo@barek.cz; jermarj@senat.cz; dolezalova@senat.cz; Luděk Sefzig; filipiovad@senat.cz  

 

Přílohy: