ČESKOKRUMLOVSKÝM ZASTUPITELŮM POD STROMEČEK

Souvisí s podnětem číslo 20070920090000

Vážená paní zastupitelko, pane zastupiteli,

 

dovolte, abych Vám, jménem o.s.PODNĚTY.CZ, popřál příjemné Vánoce, pevné zdraví a pouze úspěchy v další nelehké službě spoluobčanům. Rád bych věřil, že v roce 2010 se (konečně) podaří realizovat podnět http://podnety.cz/podnet-cislo-20070920090000
Za náš dárek "pod stromeček" můžete považovat téměř 120 podnětů k nápravě "vad na kráse" Českého Krumlova, které jsme v roce 2009 pečlivě zatřídili do databáze portálu http://www.ck.podnety.cz, a které jsou i v NÁRODNÍ DATABÁZI OBČANSKÝCH PODNĚTŮ - http://www.podnety.cz.
Podněty pro Vás získáváme od členů nebo příznivců našeho sdružení, od občanů města a od turistů. Několik z nich má původ v diskusi na serveru http://www.demokracie.krumlov.cz a 4 jsme "vytěžili" z textů na http://www.ckrumlov.info/php/nkniha/.
Zajisté oceníte, že občané Českého Krumlova mají značný podíl na více než stovce podnětů adresovaných v r. 2009 Jihočeskému kraji, ústavním činitelům a vedoucím různých institucí státní správy. Mezi těmi (snad) jsou i podněty Vaše.

 

Příjemný den Vám přeje a na konstruktivní spolupráci se (vytrvale) těší.

 

Ing. Arnošt Bednář
předseda o.s. PODNĚTY.CZ
http://www.podnety.cz
http://www.zpravodaj.podnety.cz
============================================================
Úprava pro tištěnou verzi měsíčníku PODNIKATEL ČESKOKRUMLOVSKA - 24.12.2009

 

ZASTUPITELŮM POD STROMEČEK

 

Předseda o.s. PODNĚTY.CZ napsal českokrumlovským zastupitelům:

 

Vážená paní zastupitelko, pane zastupiteli,
dovolte, abych Vám, jménem o.s.PODNĚTY.CZ, popřál příjemné Vánoce, pevné zdraví a pouze úspěchy v další nelehké službě spoluobčanům. Doufám, že v roce 2010 se městu podaří uvést do praxe i „komunikační strategii".
K Vánocům si lidé dávají drobné i hodnotné dárky a dnes prý nejvyšší hodnotu mají informace.
Za náš dárek "pod stromeček" můžete považovat téměř 120 informací - podnětů k nápravě "vad na kráse" Českého Krumlova, které jsme v roce 2009 pečlivě zatřídili do databáze portálu ck.podnety.cz , a které jsou i v NÁRODNÍ DATABÁZI OBČANSKÝCH PODNĚTŮ - www.podnety.cz .
Podněty pro Vás získáváme od členů nebo příznivců našeho sdružení, od dalších občanů města a od turistů. Několik z nich má původ v diskusi na serveru demokracie.krumlov.cz a 4 jsme "vytěžili" z textů stížností na webovém portálu města.
Zajisté oceníte, že občané Českého Krumlova mají značný podíl na více než stovce podnětů adresovaných v r. 2009 Jihočeskému kraji, ústavním činitelům a vedoucím různých institucí státní správy. Mezi těmi (snad) jsou i podněty Vaše.

 

Příjemný den Vám přeje a na konstruktivní spolupráci se (od r. 2003) vytrvale těší.

 

Ing. Arnošt Bednář předseda o.s. PODNĚTY.CZ
http://www.podnety.cz; http://www.zpravodaj.podnety.cz. Dopis souvisí s podnětem č.j. 2007 09 20 09 00 00

Přílohy: